Body Extreme Tatoo & Modifications Studio – Wrocławski salon tatuażu i modyfikacji ciała, jest jednym z największych oraz najlepiej przygotowanych salonów tatuażu we Wrocławiu. Od samego początku studio tworzone jest tylko i włącznie z myślą o naszych klientach, dla których tworzymy przyjazne rodzinne miejsce gdzie w komfortowych oraz czystych warunkach, każdy będzie mógł wykonać swój wymarzony tatuaż czy kolczyk.

 
12819299_983374345075239_5521742261830066566_o.jpg
 


NASZA MISJA

Misją studia Body Extreme jest utrzymywanie wzorcowego poziomu wykonywanych usług poprzez przestrzeganie najsurowszych standardów bezpieczeństwa i higieny oraz procedur wykonywanych prac w dziedzinie tatuażu i modyfikacji ciała.


GWARANCJA JAKOŚCI

Studio Tatuażu i Piercingu Body Extreme z Wrocławia w przypadku każdego zabiegu piercingu oraz tatuażu podchodzi indywidualnie do klienta. Nie ma dla nas tatuaży czy kolczyków rutynowych.


Powierzając nam wykonanie swojego tatuażu lub kolczyka decydujesz się udać do profesjonalistów, u których możesz liczyć na fachową pomoc oraz miłą i przyjazną atmosferę, w której wspólnie będziemy mogli stworzyć projekt twojego tatuażu tak, abyś przez lata mógł się cieszyć się efektem naszej pracy.

Nasi artyści stawiają na swój indywidualny styl oraz jakość pracy. Jesteśmy kreatywni. Tworzymy customowe tatuaże oraz wzory. Najważniejszą rzeczą dla nas jest dobry tatuaż i zadowolenie z pracy.


Dla naszych klientów każdy wzór tatuażu przygotowujemy indywidualnie zgodnie z waszymi pragnieniami i marzeniami, dlatego zawsze preferujemy kontakt osobisty, dzięki któremu będziemy w stanie lepiej zrozumieć lepiej wasze potrzeby i przygotować wzór dopasowany do waszych indywidualnych zapotrzebowań.

Nie wahamy się powiedzieć NIE – jeżeli wiemy, że jakiś tatuaż czy kolczyk po wykonaniu będzie po prostu wyglądał źle, będzie nieestetyczny lub jego posiadanie będzie wiązało się z brakiem zachowania w ciele, co spowoduje jedynie blizny i złe wspomnienia. Nie wahamy się powiedzieć NIE.

Nasze doświadczenie w sztuce tatuażu oraz piercingu daje nam możliwość przewidzenia pewnych zdarzeń i uniknięcia błędów popełnionych przez innych. Nie da się zrobić z Panoramy Racławickiej tatuażu wielkości dłoni, da to efekt jednej wielkiej plamy a np. napis wykonany na palcach rozleje się oraz wyjdzie ze skóry, kolczyk na nadgarstku czy np. mikro implant powierzchniowy zostanie wyszarpnięty ze skóry.


Decydując się na współpracę z nami decydujesz się zaufać naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz umiejętnościom.
W naszej pracy przestrzegamy najsurowszych procedur bezpieczeństwa. Stosowane przez nas metody oraz standardy sanitarne są najsurowszymi w Polsce. Dyktujemy nowe standardy oraz tworzymy procedury, do których inni muszą równać. W naszej codziennej pracy skupiamy się na każdym najdrobniejszym aspekcie przygotowania tak, aby każdy zabieg wykonany był w najlepszych możliwych warunkach. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na to, aby każdorazowo każdy z naszych klientów był przyjęty w najlepszych warunkach sanitarnych. Przestrzegane przez nas standardy są surowsze niż w szpitalu. Dbamy, aby każdy zabieg wykonany był przy użyciu najlepszych materiałów i na najwyższej jakości sprzęcie.


Każdy nasz dzień zaczyna oraz kończy sprzątanie – gabinet zabiegowy to nasza sala operacyjna, w której nie ma miejsca na potknięcia. Całość naszej pracy rozbiliśmy na wiele małych procedur, w ramach których nieustannie podnosimy poprzeczkę .

Diabeł tkwi w szczegółach.
 
Przykładając najwyższą uwagę do przygotowania naszego stanowiska pracy nieustannie myślimy o tym, jak ograniczyć jakikolwiek kontakt pomiędzy powierzaniami i sprzętem, z którego korzystamy tak, aby całkowicie wyeliminować ryzyko jakiejkolwiek kontaminacji.
Przygotowując się do pracy nie ograniczamy się jedynie do prowizorycznej dbałości – nam naprawdę zależy!

Tusze do tatuażu :
W naszej pracy wykorzystujemy jedynie zaufane tusze od renomowanych producentów posiadające odpowiednie certyfikaty jakościowe (MSDS). Korzystamy z takich światowych marek jak Inteze Ink , Eternal, Ink, Kuro Sumi, Dynamic czy Panthera. Są to tusze do tatuażu dostępne na rynku od lat i posiadające zaufanie tatuatorów na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie producentów owocuje dystrybucją produktów wysokiej jakości i bezpiecznych dla człowieka. Równocześnie przestrzegamy wszystkich naszych klientów przed tanimi i niezaufanymi zamiennikami, które mogą powodować liczne komplikacje.
Jakość naszej biżuterii do piercingu.

Biżuteria do kolczykowania ciała – Body Piercingu jaką wykorzystujemy podczas zabiegów w naszym salonie tatuażu pochodzi wyłącznie od zaufanych producentów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Korzystamy z takich marek jak Wildcat, Painful Pleasures, NeoMetal, Anatometal, BVLA (Body Vision Los Angeles), Industrial Strenght, dzięki czemu mamy gwarancję jakości produktów oraz pewność materiałów z jakich zostały wykonane. Każdy z producentów dostarcza nam wraz z biżuterią odpowiednie certyfikaty jakościowe świadczące o wysokiej klasie biżuterii do kolczykowania ciała, dzięki czemu mamy pewność, że użyta biżuteria nie spowoduje żadnych dodatkowych komplikacji podczas procesu gojenia.

Poza standardowymi typami kolczyków do body piercingu wykonanymi ze Stali chirurgicznej 316 L, Tytanu chirurgicznego czy też materiałów chipoalergicznych takich jak Bioplast, PTFE czy tez Helium oferujemy coś więcej. Biżuteria NeoMetal, Anatometal, BVLA (Body Vision Los Angeles) czy Industrial Strenght to coś więcej niż kolczyki do piercingu. Produkujące szeroką gamę materiałów oraz produktów firmy ze Stanów Zjednoczonych dają nam możliwość podniesienia jakości biżuterii jaką oferujemy o prawdziwe jubilerskie działa sztuki do kolczykowania ciała wykonane z rożnych stopów i kolorów złota, kamieni szlachetnych, półszlachetnych czy np. kryształów Svarowskiego.


Ofertą studia m.in. są:
-Tatuaż :we wszystkich swoich formach – Kolorowy, czarno biały, plemienny,  tradycyjny, biomechanika, portrety, fantasy, jaki tylko chcecie  , wykonujemy  tatuaż autorski oraz wzory katalogowe,  projektujemy na życzenie klienta jego własne wzory oraz służymy fachową poradą dotyczącą wyboru wzorów.
-Kolczykowanie ciała – Body piercing
-Piercing tradycyjny – Twarz, uszy, pępek
-Piercing powierzchniowy – Surface Piercing, Microdermal, Skin Diver
-Piercing intymny – męski
-Piercing intymny – damski
-Rozciąganie uszu – tunele
-Rozciąganie uszu – chrząstki  
-Tatuaż bliznowy – Scaryfications
-Rozdwajanie języka – Tongue spliting
-Szycie uszu – rekonstrukcja po tunelach
-Implanty genitaliów – Genital Beeds
-Implanty podskórne – Subdermal implants
-Implanty powierzchniowe – Transdermal implants
-Podwieszanie ciała – Body suspension